AGENCJA OBROTU i WYCENY NIERUCHOMOŚCI "POSESJA"
Stalowa Wola ul. Okulickiego 16a
tel. 15 844 22 27
kom. 501 63 82 82
Posesja
Wyślij Drukuj Kalkulator opłat Powrót

58m2, PONIATOWSKIEGO, OBOK BANKU BGŻ, SPRZEDANE
Metraż 57,86 m2   Pokoje 3/4   Piętro 2   Cena/m2 BEZ TERMY zł   Cena SPRZEDANE

MIESZKANIE W SAMYM SERCU WSPANIAŁEJ LOKALIZACJI - SZKOŁA PODSTAWOWA, PRZEDSZKOLE, KOMPLEKS SKLEPÓW, BANKI - WSZYSTKO POD RĘKĄ...

   Mieszkanie posiada powierzchnię prawie 58m2 (57,86m2). Lokal mieszkalny stanowi odrębną nieruchomość z założoną księgą wieczystą.

   Pierwotnie mieszkanie składało się z 4 pokoi, natomiast kuchnia została połączona z małym pokoikiem a duży pokój został połączony z wąskim pokojem (patrz rzut poniżej), kuchni, łazienki, wc. Oczywiście układ np. dużego pokoju można przywrócić stawiając ściankę działową - jest osobne okno i osobny grzejnik.

   Położone jest na 2 piętrze w ocieplonym budynku. W mieszkaniu nie ma termy oraz gazu - płyta grzewcza ceramiczna a ciepła woda bezpośrednio z wodociągu.

   W mieszkaniu okna wymieniono na PCV, nowe drzwi wejściowe, nowe drzwi wewnętrzne, nowa instalacja wodno-kanalizacyjna PCV (piony i lokalowa), nowa instalacja elektryczna - miedziana, wymienione urządzenia sanitarne, położone gladzie szpachlowe, ogólnie stan techniczny mieszkania - czyściutkie, zadbane i gotowe do zamieszkania.

   Obecny właściciel pozostawia nabywcy całą zabudowę kuchenną łącznie ze sprzętem AGD.

   Spokojne sąsiedztwo, koszty stałe eksploatacji mieszkania ok. 365zł/m-c + media, parking przed blokiem, piwnica.

   Mieszkanie do zamieszkania – mile widziane od początku maja.

TO MIESZKANIE ZOSTAŁO PRZEZ NAS SPRAWDZONE I PRZYGOTOWANE DO BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI...


Wyślij Drukuj Kalkulator opłat PowrótUWAGA: Informacje dotyczące opisu nieruchomości mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta nieruchomości stanowi jedynie zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
 

Mieszkania

Działki

Poszukujemy