AGENCJA OBROTU i WYCENY NIERUCHOMOŚCI "POSESJA"
Stalowa Wola ul. Okulickiego 16a
tel. 15 844 22 27
kom. 501 63 82 82
Posesja
Wyślij Drukuj Kalkulator opłat Powrót

115m2, ZASANIE-SUDOŁY - SPRZEDANY
Metraż 115 m2   Pokoje 3   Działka 4 ar   Typ MIASTO   Cena SPRZEDANY

ZASANIE, SUDOŁY, PRZY SAMYM MIEŚCIE

TANI BLIŹNIAK DO REMONTU...

WSZYSTKIE MEDIA, ASFALT, PRZYSTANEK MKS...

   Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, położony jest w odległości ok. 300 metrów od głównej ulicy Czarnieckiego prowadzącej z Pysznicy do Stalowej Woli, działka o powierzchni 400m2.

   Budynek murowany, podpiwniczony z dwiema nadziemnymi kondygnacjami z dobudowaną murowaną częścią gospodarczo-garażową. Powierzchnia mieszkalna to około 115m². Budynek z końca lat '80 wybudowany z pustaka szarego, podpiwniczony na całości. Otynkowany tradycyjnym tynkiem cementowo-wapiennym, kryty blachą.

   Okna w budynku w większości wymienione na drewniane. Na parterze budynku mieści się kuchnia z oknem, jeden pokój z oknem oraz łazienka z wc również z oknem, holl i przedsionek. Na piętrze znajdują się dwa pokoje z oknami oraz holl.

Pomieszczenia funkcjonalne, balkon.

   Do budynku doprowadzona jest energia elektryczna, gaz ziemny, woda z wodociągu gminnego, możliwość wpięcia w kanalizację gminną. W budynku rozprowadzone i czynne są instalacje energii elektrycznej, gazu, kanalizacji /szambo/, centralnego ogrzewania poprzez piec gazowy firmy Immergas lub piec na paliwo stałe. Wodę do kuchni oraz łazienki podgrzewa piecyk gazowy (terma).

   Do tylnej ściany budynku dobudowany został spory budynek o funkcji gospodarczo-garażowej. Brama garażowa rozwierna metalowa. Pokrycie dachu z blachy. Do budynku doprowadzona energia elektryczna.

DOM NIEMALŻE W SAMEJ STALOWEJ WOLI, DOJAZD DROGĄ ASFALTOWĄ, MKS  - LINIA NR 17 oraz 16


Wyślij Drukuj Kalkulator opłat PowrótUWAGA: Informacje dotyczące opisu nieruchomości mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta nieruchomości stanowi jedynie zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
 

Mieszkania

Działki

Poszukujemy