AGENCJA OBROTU i WYCENY NIERUCHOMOŚCI "POSESJA"
Stalowa Wola ul. Okulickiego 16a
tel. 15 844 22 27
kom. 501 63 82 82
Posesja
Wyślij Drukuj Kalkulator opłat Powrót

ALEJE JANA PAWŁA II (GÓRKA) - DOM PLUS 2 GARAŻE
Metraż 175 m2   Pokoje 5+SALON   Działka 5,23 ar   Typ 2 GARAŻE   Cena 645 000

DOMEK W CENTRUM STALOWEJ WOLI

ALEJE JANA PAWŁA II - GÓRKA

   Domek posiada powierzchnię ok.175-180m2 plus 2 garaże każdy po ok.20m2. Dom na części podpiwniczony. Dom murowany z cegły i pustaka, rozbudowany o poddasze około 2000 roku.

   Uzbrojony we wszystkie media miejskie (woda, kanalizacja, gaz, energia elektryczna), ogrzewanie własne piecem gazowym ze sterownikiem i czujnikiem temperatury.

   Budynek wybudowany z pustaka i cegły, ocieplony styropianem i otynkowany. Okna PCV, nowe parapety, dach kryty blachodachówką. Podłogi pokryte płytkami ceramicznymi, panelami oraz na parterze parkietem bukowym, ściany wyszpachlowane.

   Działka o powierzchni 523m2, zagospodarowana dorosłą zielenią. Ogrodzona od frontu cegłą klinkierową i kutymi przęsłami. 2 bramy ogrodzeniowe otwierane na pilota. Podjazdy wykostkowane.

   Na parterze mieści się kuchnia z jadalnią, salon, łazienka, toaleta, hall, zejście do piwnicy, przejście do garażu. Oba garaże otwierane bramami na pilota.

   Na piętrze mieszczą się 4 pokoje, łazienka, wyjście na taras, balkon.

Wizyta na nieruchomości tylko i wyłącznie w obecności przedstawiciela Agencji Nieruchomości "Posesja".

GORĄCO POLECAMY

Wyślij Drukuj Kalkulator opłat PowrótUWAGA: Informacje dotyczące opisu nieruchomości mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta nieruchomości stanowi jedynie zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
 

Mieszkania

Działki

Poszukujemy