AGENCJA OBROTU i WYCENY NIERUCHOMOŚCI "POSESJA"
Stalowa Wola ul. Okulickiego 16a
tel. 15 844 22 27
kom. 501 63 82 82
Posesja
Wyślij Drukuj Kalkulator opłat Powrót

ok.38m2, MŁODE BUDOWNICTWO, PONIATOWSKIEGO, SPRZEDANE
Metraż 38 m2   Pokoje 1-2   Piętro 3   Cena/m2 LOGGIA zł   Cena SPRZEDANE

MŁODE BUDOWNICTWO, CEGŁA, SŁONECZNE, MAŁY BLOCZEK, KAMERALNE SĄSIEDZTWO, DUUUŻY BALKON...

   Lokal mieszkalny posiada powierzchnię 37,93m2 .

   Składa się obecnie z 1 pokoju (ale swobodnie można dostawić ściankę i powstaną 2 OSOBNE I NIEZALEŻNE) pokoje z oknami i kaloryferami, kuchni, dużej łazienki.

    Mieszkanie położone jest na 3 piętrze z dużym balkonem typu loggia z położeniem względem stron świata dającym całodzienny dostęp naświetlenia z nasłonecznieniem.

   Budynek młody, budowany z cegły. Do mieszkania przynależy piwnica.

   W mieszkaniu na podłogach położono panele, okna drewniane pierwotne nie wymagające interwencji, szczelne, instalacja elektryczna młoda, miedziana - całkowicie sprawna, instalacja kanalizacyjna pionowa PCV, terma, podzielniki na kaloryferach. Ogólnie stan techniczny mieszkania – spokojnie do zamieszkania.

   Sąsiedztwo w tego typu budownictwie zawsze jest nieuciążliwe, dbające o otoczenie, klatkę schodową i cały budynek. Comiesięczne koszty czynszowe to około 233zł/m-c plus opłaty licznikowe (zużycie wody, energii elektrycznej, gazu oraz wywozu śmieci).

   Mieszkanie do zamieszkania do uzgodnienia ale mile widziane około 1 miesiąc po sprzedaży.

LOKALIZACJA BARDZO PORZĄDANA


Wyślij Drukuj Kalkulator opłat PowrótUWAGA: Informacje dotyczące opisu nieruchomości mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta nieruchomości stanowi jedynie zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.
 

Mieszkania

Działki

Poszukujemy